
Osram 64156 H3 70W 24V with PK22S base Halogen Truck Lamp
Description
IMPORTANT: New design includes a wire with a connector for easy installation.
Primary Article Identifier: 4062172027335 | 4052899563261 | 4058075021938 | 4062172285896 | 4062172339872 | 4008321371638 | 4050300881461 | 4050300565811 | 4052899576377 | 4062172121415 | 4050300016535 | 4062172232333 | 4050300985886 | 4052899412125
Specs
| Brand | OSRAM |
| Part Number | 64156 70W 24V |
| Voltage (V) | 24V |
| Wattage (W) | 70W |
| Base | PK22S |
| Bulb Type | Halogen Bulbs |
| Color Temperature | 3200K |
| Maximum Overall Length (in) | 1.65 |
| Rated Life (Hours) | 650 |
| Light Output | 1750Lumens |
| EAN | 4008321773968, 4050300016535 |
More Images


Osram 64156 H3 70W 24V with PK22S base Halogen Truck Lamp
Description
IMPORTANT: New design includes a wire with a connector for easy installation.
Primary Article Identifier: 4062172027335 | 4052899563261 | 4058075021938 | 4062172285896 | 4062172339872 | 4008321371638 | 4050300881461 | 4050300565811 | 4052899576377 | 4062172121415 | 4050300016535 | 4062172232333 | 4050300985886 | 4052899412125
Specs
| Brand | OSRAM |
| Part Number | 64156 70W 24V |
| Voltage (V) | 24V |
| Wattage (W) | 70W |
| Base | PK22S |
| Bulb Type | Halogen Bulbs |
| Color Temperature | 3200K |
| Maximum Overall Length (in) | 1.65 |
| Rated Life (Hours) | 650 |
| Light Output | 1750Lumens |
| EAN | 4008321773968, 4050300016535 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
IMPORTANT: New design includes a wire with a connector for easy installation.
Primary Article Identifier: 4062172027335 | 4052899563261 | 4058075021938 | 4062172285896 | 4062172339872 | 4008321371638 | 4050300881461 | 4050300565811 | 4052899576377 | 4062172121415 | 4050300016535 | 4062172232333 | 4050300985886 | 4052899412125
Specs
| Brand | OSRAM |
| Part Number | 64156 70W 24V |
| Voltage (V) | 24V |
| Wattage (W) | 70W |
| Base | PK22S |
| Bulb Type | Halogen Bulbs |
| Color Temperature | 3200K |
| Maximum Overall Length (in) | 1.65 |
| Rated Life (Hours) | 650 |
| Light Output | 1750Lumens |
| EAN | 4008321773968, 4050300016535 |






















