
Satco 0.35w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5v Clear Bulb
Description
Satco 0.35w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.35W
- Volts: 5V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 1000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.35W |
| Volts | 5V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 1000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Satco 0.35w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5v Clear Bulb
Description
Satco 0.35w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.35W
- Volts: 5V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 1000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.35W |
| Volts | 5V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 1000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 0.35w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.35W
- Volts: 5V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 1000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.35W |
| Volts | 5V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 1000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















