
Satco 0.77w G4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5.1v Clear Bulb
Description
Satco 0.77w G4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5.1v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.77W
- Volts: 5.1V, Shape: G4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 100 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.77W |
| Volts | 5.1V |
| Shape | G4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 100 |
| Physical | |
| MOL | 1.06 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $10.00
-70%$10.00
$3.00Satco 0.77w G4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5.1v Clear Bulb
Description
Satco 0.77w G4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5.1v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.77W
- Volts: 5.1V, Shape: G4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 100 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.77W |
| Volts | 5.1V |
| Shape | G4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 100 |
| Physical | |
| MOL | 1.06 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 0.77w G4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 5.1v Clear Bulb
Features:- Watts: 0.77W
- Volts: 5.1V, Shape: G4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 100 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 0.77W |
| Volts | 5.1V |
| Shape | G4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 100 |
| Physical | |
| MOL | 1.06 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















