
Satco 1.12w miniature T3.25 BA9s Miniature Bayonet base 3.2v Clear Finish Bulb
Description
Satco 1.12w miniature T3.25 BA9s Miniature Bayonet base 3.2v Clear Finish Bulb
Features:- Watts: 1.12W
- Volts: 3.2V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 3000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.12W |
| Volts | 3.2V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 3000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $8.00
-70%$8.00
$2.40Satco 1.12w miniature T3.25 BA9s Miniature Bayonet base 3.2v Clear Finish Bulb
Description
Satco 1.12w miniature T3.25 BA9s Miniature Bayonet base 3.2v Clear Finish Bulb
Features:- Watts: 1.12W
- Volts: 3.2V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 3000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.12W |
| Volts | 3.2V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 3000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 1.12w miniature T3.25 BA9s Miniature Bayonet base 3.2v Clear Finish Bulb
Features:- Watts: 1.12W
- Volts: 3.2V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 1L
- Rated Life: 3000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.12W |
| Volts | 3.2V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 1L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 3000 |
| Physical | |
| MOL | 1.22 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















