
Satco 1.3w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 10v Clear Bulb
Description
Satco 1.3w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 10v Clear Bulb
Features:- Watts: 1.3W
- Volts: 10V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 250 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.3W |
| Volts | 10V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 250 |
| Physical | |
| MOL | 1.19 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $10.00
-70%$10.00
$3.00Satco 1.3w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 10v Clear Bulb
Description
Satco 1.3w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 10v Clear Bulb
Features:- Watts: 1.3W
- Volts: 10V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 250 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.3W |
| Volts | 10V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 250 |
| Physical | |
| MOL | 1.19 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 1.3w T3.25 miniature BA9s Miniature Bayonet base 10v Clear Bulb
Features:- Watts: 1.3W
- Volts: 10V, Shape: T3.25
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 250 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 1.3W |
| Volts | 10V |
| Shape | T3.25 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 250 |
| Physical | |
| MOL | 1.19 |
| MOD | 0.41 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















