
Satco 2.04w T2 Miniature TS5 Telephone slide base 28v Clear Bulb
Description
Satco 2.04w T2 Miniature TS5 Telephone slide base 28v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.04W
- Volts: 28V, Shape: T2
- Base: Telephone Slide, Ansi Base: TS5
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 6000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.04W |
| Volts | 28V |
| Shape | T2 |
| Base | Telephone Slide |
| Ansi Base | TS5 |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 6000 |
| Physical | |
| MOL | 1.13 |
| MOD | 0.25 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $17.00
-70%$17.00
$5.10Satco 2.04w T2 Miniature TS5 Telephone slide base 28v Clear Bulb
Description
Satco 2.04w T2 Miniature TS5 Telephone slide base 28v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.04W
- Volts: 28V, Shape: T2
- Base: Telephone Slide, Ansi Base: TS5
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 6000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.04W |
| Volts | 28V |
| Shape | T2 |
| Base | Telephone Slide |
| Ansi Base | TS5 |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 6000 |
| Physical | |
| MOL | 1.13 |
| MOD | 0.25 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 2.04w T2 Miniature TS5 Telephone slide base 28v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.04W
- Volts: 28V, Shape: T2
- Base: Telephone Slide, Ansi Base: TS5
- Finish: Clear, Beam Spread: 360
- Rated Life: 6000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.04W |
| Volts | 28V |
| Shape | T2 |
| Base | Telephone Slide |
| Ansi Base | TS5 |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 6000 |
| Physical | |
| MOL | 1.13 |
| MOD | 0.25 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















