
Satco 2.59w G3.5 Miniature BA9s Miniature bayonet base 14.4v Clear Bulb
Description
Satco 2.59w G3.5 Miniature BA9s Miniature bayonet base 14.4v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.59W
- Volts: 14.4V, Shape: G3.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens:
- Rated Life: 2000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.59W |
| Volts | 14.4V |
| Shape | G3.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 2000 |
| Physical | |
| MOL | 0.94 |
| MOD | 0.44 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $4.00
-70%$4.00
$1.20Satco 2.59w G3.5 Miniature BA9s Miniature bayonet base 14.4v Clear Bulb
Description
Satco 2.59w G3.5 Miniature BA9s Miniature bayonet base 14.4v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.59W
- Volts: 14.4V, Shape: G3.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens:
- Rated Life: 2000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.59W |
| Volts | 14.4V |
| Shape | G3.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 2000 |
| Physical | |
| MOL | 0.94 |
| MOD | 0.44 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 2.59w G3.5 Miniature BA9s Miniature bayonet base 14.4v Clear Bulb
Features:- Watts: 2.59W
- Volts: 14.4V, Shape: G3.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens:
- Rated Life: 2000 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 2.59W |
| Volts | 14.4V |
| Shape | G3.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 2000 |
| Physical | |
| MOL | 0.94 |
| MOD | 0.44 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |


















