
Satco 5w T4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 9.84v Clear Bulb
Description
Satco 5w T4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 9.84v Clear Bulb
Features:- Watts: 5W
- Volts: 9.84V, Shape: T4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 5L
- Rated Life: 200 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 5W |
| Volts | 9.84V |
| Shape | T4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 5L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 200 |
| Physical | |
| MOL | 1.38 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Original: $14.00
-70%$14.00
$4.20Satco 5w T4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 9.84v Clear Bulb
Description
Satco 5w T4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 9.84v Clear Bulb
Features:- Watts: 5W
- Volts: 9.84V, Shape: T4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 5L
- Rated Life: 200 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 5W |
| Volts | 9.84V |
| Shape | T4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 5L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 200 |
| Physical | |
| MOL | 1.38 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |
Additional Info
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco 5w T4.5 miniature BA9s Miniature Bayonet base 9.84v Clear Bulb
Features:- Watts: 5W
- Volts: 9.84V, Shape: T4.5
- Base: Miniature Bayonet, Ansi Base: BA9s
- Finish: Clear, Lumens: 5L
- Rated Life: 200 hrs, Non-Dimmable
Specs
| General | |
| Watts | 5W |
| Volts | 9.84V |
| Shape | T4.5 |
| Base | Miniature Bayonet |
| Ansi Base | BA9s |
| Finish | Clear |
| Lumens | 5L |
| Beam Spread | 360 |
| Dimmable | Non-Dimmable |
| Rated Life | 200 |
| Physical | |
| MOL | 1.38 |
| MOD | 0.56 |
| Housing Color | None |
| Compliance | |
| California Status | Lawful for sale |
| Title 20 / 24 Status | Lawful for sale |
| RoHS Compliant | Yes |



















