
Satco S8347 26W Triple Tube 4-Pin GX24Q-3 Plug-In base 3500K fluorescent bulb
Description
Satco S8347 26W Triple Tube 4-Pin GX24Q-3 Plug-In base 3500K fluorescent bulb
Shape: Triple Tube 4-Pin For Electronic & Dimming Ballasts Plug-In
Watts: 26W
Base: GX24Q-3
Luminous Flux: 1800LM
Color Temperature: 3500K
Maximum Overall Length: 5 inch
Specs
| Abbreviation Name | CFT26W/4P/835 |
| Base | GX24Q-3 |
| Bulb Type | Fluorescent Bulbs |
| Color Temperature (K) | 3500K |
| Luminous Flux (LM) | 1800 |
| Maximum Overall Length (in) | 5 |
| Rated Life (Hours) | 12000 |
| Shape | Triple Tube 4-PIN |
| Wattage (W) | 26W |
| CA Prop 65 | Yes |
| CA Prop 65 Material | Mercury |
Original: $9.99
-70%$9.99
$3.00Satco S8347 26W Triple Tube 4-Pin GX24Q-3 Plug-In base 3500K fluorescent bulb
Description
Satco S8347 26W Triple Tube 4-Pin GX24Q-3 Plug-In base 3500K fluorescent bulb
Shape: Triple Tube 4-Pin For Electronic & Dimming Ballasts Plug-In
Watts: 26W
Base: GX24Q-3
Luminous Flux: 1800LM
Color Temperature: 3500K
Maximum Overall Length: 5 inch
Specs
| Abbreviation Name | CFT26W/4P/835 |
| Base | GX24Q-3 |
| Bulb Type | Fluorescent Bulbs |
| Color Temperature (K) | 3500K |
| Luminous Flux (LM) | 1800 |
| Maximum Overall Length (in) | 5 |
| Rated Life (Hours) | 12000 |
| Shape | Triple Tube 4-PIN |
| Wattage (W) | 26W |
| CA Prop 65 | Yes |
| CA Prop 65 Material | Mercury |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
Satco S8347 26W Triple Tube 4-Pin GX24Q-3 Plug-In base 3500K fluorescent bulb
Shape: Triple Tube 4-Pin For Electronic & Dimming Ballasts Plug-In
Watts: 26W
Base: GX24Q-3
Luminous Flux: 1800LM
Color Temperature: 3500K
Maximum Overall Length: 5 inch
Specs
| Abbreviation Name | CFT26W/4P/835 |
| Base | GX24Q-3 |
| Bulb Type | Fluorescent Bulbs |
| Color Temperature (K) | 3500K |
| Luminous Flux (LM) | 1800 |
| Maximum Overall Length (in) | 5 |
| Rated Life (Hours) | 12000 |
| Shape | Triple Tube 4-PIN |
| Wattage (W) | 26W |
| CA Prop 65 | Yes |
| CA Prop 65 Material | Mercury |















